نرم افزار (( نامحرم یاب )) اینک ابتکاری دیگر !!! - (( با یه کلیک یه عمر حالشو ببر ))
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

17 شهریور 1388 ساعت 23:54
و ... اینک ابتکاری دیگر
 
خواهران  بسیجی عزیز در صورتی که از نرم افزار فاسد یاهو مسنجر استفاده می کنید حتما با این صحنه زشت آشنا هستید.
 
01.jpg
 

برای دیدن بقیه تصاویر و مطالب به ادامه مطلب بروید !!!


بله این در خواست بی شرمانه ای است که بدون در نظر گرفتن شرعیات برای شما فرستاده می شود. خوشبختانه شرکت سیمانتک تولید کننده نرم افزار های امنیتی با نام معروف نورتون در راستای استحکام پیوند های دینی با همکاری بخش آی تی جهاد سازندگی دست به ابتکار جدیدی زده که قابل ستایش است. نرم افزار ضد پسر (آنتی بوی) محصول جدیدی است برای شما.
 
02.jpg
 
این نرم افزار که در نوع خود بی نظیر است بر روی یاهو مسنجر شما نصب شده و در هنگام دریافت کردن پیغام به آنالیز آن می پردازد. در صورتی که پیغام دهنده پسر بوده و در لیست شما موجود نباشد از بر قراری ارتباط جلوگیری خواهد شد . بانک اطلاعاتی این نرم افزار به صورت خود کار به مرکز امر به معروف و نهی از منکر منطقه متصل شده و نرم افزار را به روز می کند .
 
03.jpg
 
در تصویر بالا شما تنظیمات مربوط به سیستم نامحرم یاب خود کار را مشاهده می فرمائید. برنامه این امکان را برای خواهران عزیز فراهم می آورد تا در صورت یافت شدن نامحرم به صورت خودکار صیغه محرمیت توسط نرم افزار جاری شود و آی دی مورد نظر به لیست دوستان اضافه گردد.
 
04.jpg
 
در قسمت بالا طبق تنظیمات پس از یافتن نامحرم صیغه جاری شده و سوال "آیا وکیلم؟" از کاربر پرسیده می شود. این نرم افزار که تا سال آینده قابل بهره برداری خواهد بود یکی دیگر از مشت های محکمی است که به دهان آمریکا کوبیده می شود.. موفق باشید.
  التماس دعـا

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo